XXI Krajowe Zawody Szybowcowe o Puchar Prezydenta Ostrowa Wlkp 2012
Michałków, 21.07.2012 - 29.07.2012
Klasa Standard
6, 27.07.2012, Wyniki oficjalne
Assigned Areas Task PL v3 1, Task time: 02h 30min
245BEDZ - 197TAR J - 222WINSK - 076KOBYL - 244Home
Task length: 225,7km/367,2km (279,4km)
KZS Standard, Max points: 806, Day factor = 1,000, Max speed points = 510, Suma przelecianych kilometrów: 5216,3km
# CN Pilot Country Glider Start Finish Time Speed Dist. Points Pen.
1. FL Levin Felipe German\LSV Homberg Discus 2 a 12:30:26 15:01:16 02:30:50 116.4km/h 292.7km 806
2. CFM1 Innocent Baptiste France\Pont.Sur.Yonne Discus 2 a 12:32:40 15:02:18 02:29:38 113.4km/h 283.5km 766
3. ET Cousseau Christophe France Discus 2 a 12:32:38 15:01:30 02:28:52 113.1km/h 282.7km 762
4. HB Liaugaudas Darius Lithuania\Kaunas Ls 8 a 12:29:43 15:08:40 02:38:57 111.7km/h 295.9km 747
5. YB Pop Alex Romania Discus 2 a 12:49:58 15:27:26 02:37:28 111.9km/h 293.6km 746
6. FX Novak Ivan Czech\Usti Nad Orlici Ls 8 12:56:07 15:43:46 02:47:39 109.9km/h 307.1km 723
7. LOT Lewczuk Michał Poland\Warszawski Ls 8 12:44:29 15:22:27 02:37:58 109.6km/h 288.6km 719
7. T1 Bartczak Przemysław Poland\Włocławski Ls 8 a 12:44:12 15:22:14 02:38:02 109.6km/h 288.7km 719
9. TG Kajoch Jarosław Poland\Leszczyński SZD 55 Promyk 12:31:14 15:11:22 02:40:08 104.1km/h 277.8km 684
10. HM Scheffner Witold Poland\Leszczyński Lak 19 T 12:44:25 15:28:59 02:44:34 105.8km/h 290.2km 672
11. YA Nicolae Cosmin Romania Discus 2 a 12:43:59 15:30:02 02:46:03 104.9km/h 290.2km 654
12. MP Hołyś Miroslaw Poland\Ziemi Lubuskiej Ls 8 a 12:30:37 14:57:38 02:27:01 104.2km/h 260.4km 647
13. JB Louda Jan Czech\Hodkowice Ls 8 12:56:09 15:38:47 02:42:38 102.3km/h 277.2km 622
14. JS Sorri Juha Finland\Kuopio Discus 2 b 12:22:40 14:52:40 02:30:00 97.8km/h 244.5km 564
15. SF Vainikka Juha Finland Ls 8 12:49:50 15:10:46 02:20:56 95.0km/h 237.6km 527
16. DC Czech Dariusz Poland\Stalowowolski Lak 19 15m 12:44:34 15:22:47 02:38:13 94.4km/h 249.0km 522
17. ECC Czeladzki Adam Poland\Warszawski Discus 2 ct 15m 12:44:33 15:22:57 02:38:24 94.3km/h 248.8km 517
18. V Biedermann Joanna Poland\Nadwiślański Discus 2 a 12:30:39 15:03:11 02:32:32 90.3km/h 229.6km 462
19. TK Herbreder Marek Poland\Szczeciński Szd 55 Promyk 12:32:07 15:20:51 02:48:44 84.0km/h 236.2km 412
20. GM Godlewski Marek Poland\Warszawski Ls 8 12:25:50 42.1km 40
GM - Opublikowano 28-07-2012 godz. 14:00

Powered by SeeYou