XXI Krajowe Zawody Szybowcowe o Puchar Prezydenta Ostrowa Wlkp 2012
Michałków, 21.07.2012 - 29.07.2012
Klasa Standard
1, 21.07.2012, Wyniki oficjalne
Racing Task PL v3 0
245BEDZ - 007BOJAN - 086KROTO - 096LES T - 012BRZEZ - 244Home
Task length: 343,7km
KZS Standard, Max points: 958, Day factor = 1,000, Max speed points = 575, Suma przelecianych kilometrów: 6590,8km
# CN Pilot Country Glider Start Finish Time Speed Dist. Points Pen.
1. CFM1 Innocent Baptiste France\Pont.Sur.Yonne Discus 2 a 12:59:45 15:53:23 02:53:38 119.1km/h 344.8km 958
2. ET Cousseau Christophe France Discus 2 a 12:59:42 15:58:30 02:58:48 115.7km/h 344.8km 908
3. JB Louda Jan Czech\Hodkowice Ls 8 13:20:01 16:21:36 03:01:35 113.9km/h 344.8km 886
4. JS Sorri Juha Finland\Kuopio Discus 2 b 13:08:04 16:12:17 03:04:13 112.3km/h 344.8km 862
5. T1 Bartczak Przemysław Poland\Włocławski Ls 8 a 13:07:08 16:13:05 03:05:57 111.3km/h 344.8km 847
6. HB Liaugaudas Darius Lithuania\Kaunas Ls 8 a 12:57:06 16:03:09 03:06:03 111.2km/h 344.8km 846
7. ECC Czeladzki Adam Poland\Warszawski Discus 2 ct 15m 13:07:01 16:13:11 03:06:10 111.1km/h 344.8km 845
8. FL Levin Felipe German\LSV Homberg Discus 2 a 13:06:32 16:12:40 03:06:08 111.1km/h 344.8km 842
9. V Biedermann Joanna Poland\Nadwiślański Discus 2 a 13:06:53 16:13:12 03:06:19 111.0km/h 344.8km 840
10. YA Nicolae Cosmin Romania Discus 2 a 13:00:01 16:08:12 03:08:11 109.9km/h 344.8km 824
11. FX Novak Ivan Czech\Usti Nad Orlici Ls 8 13:17:23 16:26:30 03:09:07 109.4km/h 344.8km 820
12. MP Hołyś Miroslaw Poland\Ziemi Lubuskiej Ls 8 a 13:09:09 16:19:56 03:10:47 108.4km/h 344.8km 806
13. DC Czech Dariusz Poland\Stalowowolski Lak 19 15m 13:07:23 16:20:26 03:13:03 107.2km/h 344.8km 791
14. TG Kajoch Jarosław Poland\Leszczyński SZD 55 Promyk 13:07:29 16:27:04 03:19:35 103.7km/h 344.8km 779
15. HM Scheffner Witold Poland\Leszczyński Lak 19 T 13:07:39 16:29:28 03:21:49 102.5km/h 344.8km 723
16. LOT Lewczuk Michał Poland\Warszawski Ls 8 13:02:29 16:28:27 03:25:58 100.4km/h 344.8km 690
17. YB Pop Alex Romania Discus 2 a 13:02:07 16:40:44 03:38:37 94.6km/h 344.8km 603
18. SF Vainikka Juha Finland Ls 8 13:06:50 17:01:44 03:54:54 88.1km/h 344.8km 511
19. GM Godlewski Marek Poland\Warszawski Ls 8 12:58:19 292.9km 317
20. TK Herbreder Marek Poland\Szczeciński Szd 55 Promyk 13:07:51 91.6km 102
TK - Opublikowano 23-07-2012 godz 13:30

Powered by SeeYou