Language / Język:

Entries

Classes

Class Entries Limit
All 93 125

Sort options

Name: In classes All
Country: In classes All
IGC RL: In classes All
Qualification criteria: In classes

All

No. Foto Name Country Glider Reg. no. Contest no. IGC RL Entry fee NAC
1 Adamski Maciej POL Jantar std 3 SP-3373 B 325 yes no Club A
2 Badaroux Jeremie FRA Duo Discus XLT F-CIDP EX 670 yes yes Open
3
Barszcz Jakub POL Jantar Std3 SP-3276 3P 219 yes yes Club A
4 Bartczak Przemysław POL LS-8a D-7718 T1 136 yes no Standard
5 Bednarczuk Zdzisław POL ASG-29E SP-3818 ZB 220 yes no Open
6 BIAŁY Marek POL LS6c-18w tbd IWI 262 yes no Open
7 Biedermann Joanna POL Discus 2a D-2479 V 622 yes yes Standard
8
Borowiak Tomasz POL Junior / Pirat SP-3306 L 4405 yes no Club B
9 Błaszczyk Łukasz POL Jantar Std 3 SP-3673 BL 168 yes yes Club A
10 Centka Janusz POL ASG-29E SP-3769 KOS 46 yes yes Open
11 Chamera Marek POL LAK 17A LY-GMN MV 3888 yes no Open
12 Chudoment Tomasz POL ASH26E D-KFMS I 2099 yes no Open
13 Ciepliński Marcin POL SZD-30 Pirat SP-3112 T 3990 yes no Club B
14 Cousseau Christophe FRA Discus2a F-CFDS ET 39 yes no Standard
15 Ćwiękała Damian POL Cobra 15 SP-2925 J5 2367 yes no Club B
16 Czarnik Witold POL Jantar Std3 SP-3265 T7 411 yes no Club A
17 Czech Dariusz POL LAK 19 15m SP-3712 DC 1747 yes no Standard
18 Czeladzki Adam POL Discus 2ct/15 SP-3790 ECC 361 yes no Standard
19 Czyszewicz Krzysztof POL Lak17at-18m D-KEND SiS 1603 yes no Open
20 Dobrila Florian ROU SZD 48-1 YR -1108 YD 2729 yes yes Club A
21 Dul Tomasz POL ASG29 E D-KTSC DT 280 yes no Open
22 Flis Jacek POL Jantar Std 2 SP-3690 OE 635 yes no Club A
23 Florkowska Anna POL Junior SP-3427 AB 4021 yes no Club B
24 Florkowski Łukasz POL Jantar std 2 SP- 3223 FL 225 yes no Club A
25 Frąckowiak Paweł POL LAK17BT LY-AWR 77 250 yes no Open
26 Geissler Christof GER Duo-Discus D-2903 AF 422 yes yes Open
27 Godlewski Marek POL LS-8 SP-3792 MG 3584 yes no Standard
28 Guérin Denis FRA LS-1 F-CEKF H20 44 yes no Club A
29 Gulczynski Norbert POL Astir CS 77 D-5679 AN 4705 yes no Club B
30 Hagemann Lars GER Std. Cirrus D-7242 KR 278 yes yes Club A
31 Harasta Ivan CZE ASW-15b OK-1777 HI 728 yes no Club A
32 Herbreder Marek POL SZD-55 Promyk SP-3693 TK 824 yes no Standard
33
Hercog Mirosław POL Jantar std2 SP-3185 LB 562 yes no Club A
34
Hirvola Harri FIN Arcus T D-KUKA KA 33 yes no Open
35 Hołyś Mirosław POL LS8a D-4282 MP 298 yes no Standard
36 Innocent Baptiste FRA Discus 2a F-CFDX CFM1 273 yes no Standard
37 Izydorczak Mirosław POL StdLibelle H-201B G-DCMV 184 350 yes no Club A
38 Jakób Maksymilian POL Junior SP-3349 BW n/a yes no Club B
39
Jaźnicki Stanisław POL Astir CS Jeans KT 3995 yes no Club B
40
Kajoch Jaroslaw POL SZD 55-1 D-3749 TG 725 yes no Standard
41 Kaszczuk Agata POL Jantar std 3 SP-3382 DH 2117 yes no Club A
42
Kliś Dariusz POL Jantar Std.2 SP-3172 LZ 1382 yes no Club A
43
Kochkin Vladimir RUS Jantar std 3 D-9326 DC 497 yes no Club A
44 Köstermann Oliver GER Arcus T D-KKMO MO 1365 yes yes Open
45 Krakowski Paweł POL Jantar std.2 Sp-3740 30 673 yes no Club A
46 Krok Tomasz POL Brawo SP-3335 BI 38 yes yes Club A
47 Kurpas Jakub POL Junior SP-3343 E 4501 yes no Club B
48 Lešinger Michal CZE ASW-19B OK-9988 LL 116 yes yes Club A
49 Levin Felipe GER Discus 2a D-4843 FL 29 yes yes Standard
50 Lewczuk Michał POL LS-8 SP-3665 LOT 54 yes no Standard
51 Liaugaudas Darius LTU LS8a LY-GOK HB 85 yes yes Standard
52 Louda Jan CZE LS-8 OK-7007 JB 159 yes yes Standard
53
Lupas Ciprian ROU SZD 41A YR-1103 YE n/a yes yes Club A
54 Marszałek Sebastian POL PW-5 SP-3650 JK n/a yes no Club B
55 Marzec Paweł POL VENTUS 2ct D-KGMM MM 3978 yes no Open
56 Meller Zbigniew POL Jantar Std 3 SP-3447 LC 1443 yes no Club A
57 Migdałek Michał POL Junior SP-3460 AS 4191 yes no Club B
58
Mikołajczyk Jerzy POL Jantar std 2 SP 3686 MS 3062 yes no Club A
59 Neroj Bartłomiej POL SZD 32A Foka 5 SP-2622 IP 4288 yes no Club B
60 Nicolae Cosmin ROU Discus 2a YR-1030 YA 2082 yes yes Standard
61 Novak Ivan CZE LS-8 OK-0818 FX 295 yes yes Standard
62 Nowacki Bogdan POL ventus2CxM d-KBBN BN 1092 yes no Open
63
Nowak Paweł POL Jantar std 3 SP-3267 A1 899 yes no Club A
64 Ogonowski Andrzej POL LS4 D3448 OG 507 yes no Club A
65 Ottosson Erik SWE LS 3a SE-UOT EO 512 yes yes Club A
66 Pantuła Łukasz POL SZD 51-1 Junior SP-3421 KV 2356 yes no Club B
67 Pop Alex Victor ROU Discus 2a YR-1031 YB n/a yes yes Standard
68
Precikowski Kuba POL Jantar Std 3 SP-3296 AF 1672 yes no Club A
69 Puławski Jakub POL Jantar std 3 SP-3260 D2 434 yes no Club A
70 Sadowski Adam POL Jantar Std 2 SP-3212 B3 3452 yes no Club A
71
Sawczuk Marek POL Jantar std 3 SP-3757 PT 521 yes no Club A
72 Scheffner Witold POL Lak-19t SP-3706 HM 774 yes no Standard
73 Shalneva Nina RUS Jantar std 3 SP-3821 FX 833 yes no Club A
74
Siodłoczek Mateusz POL Jantar std 2 SP-3170 MB 2219 yes no Club A
75 Skarżyński Karol POL Jantar std 3 SP-3445 HI 2369 yes no Club A
76 Skłodowski Jędrzej POL Jantar std2 sp-3152 DG 58 yes no Club A
77 Ślęczkowski Robert POL Nimbus 3T/22,9 D-KHRG MR 382 yes no Open
78
Śmielkiewicz Andrzej POL Ventus 2Cxt-18m D-KFAM A2 129 yes no Open
79 Sobiecki Krzysztof POL Jantar std 3 SP-3228 BC 265 yes no Club A
80 Sorri Juha FIN Discus 2b OH-907 JS 170 yes no Standard
81 Spałek Jan POL Jantar Std. 3 SP-3183 AI 1920 yes no Club A
82
Szczerba Andrzej POL JANTAR STD-3 D-3767 SA 511 yes no Club A
83
Szlachta Artur POL SZD-30 SP-2883 ZH 4528 yes no Club B
84 Szumski Marek POL ASG29E D-KMHD HD 319 yes no Open
85 Szylberg Roman POL Jantar 1 SP-2893 HB 4469 yes no Open
86 Vainikka Juha FIN LS-8 OH-918 SF 483 yes no Standard
87 Vodicka Petr CZE LS-3 OK-0804 LY 334 yes yes Club A
88 Wojciechowski Paweł POL Brawo SP-3333 BZ 79 yes no Club A
89
Wojda Piotr POL Jantar Std. 3 SP-3174 B1 663 yes no Club A
90
Woźnicki Rafał POL ASW-20 SP-3785 R 3520 yes no Club A
91 Wrona Tadeusz POL Jantar Std. 2 SP-1608 SCH 901 yes no Club A
92 Zapolski Arkady POL Phoebus B PC 1289 yes no Club B
93 Łuniewski Krzysztof POL ASG 29E d-ktkl 29l 67 yes no Open