XXI Krajowe Zawody Szybowcowe o Puchar Prezydenta Ostrowa Wlkp 2012

Michałków, 21.07.2012 - 29.07.2012

Klasa Standard

 

2, 22.07.2012, Wyniki oficjalne

Assigned Areas Task PL v3 1, Task time: 02h 00min

244Home - 004VIRT - 323KOM - 006BLASZ - 244Home

Task length: 156,2km/309,5km (231,3km)

KZS Standard, Max points: 634, Day factor = 1,000, Max speed points = 402, Suma przelecianych kilometrów: 4435,9km

#

CN

Pilot

Country

Glider

Start

Finish

Time

Speed

Dist.

Points

Pen.

1.

JB

Louda Jan

Czech\Hodkowice

Ls 8

13:16:36

15:21:42

02:05:06

114.8km/h

239.4km

634

2.

ET

Cousseau Christophe

France

Discus 2 a

13:43:38

15:50:38

02:07:00

112.2km/h

237.5km

604

3.

FL

Levin Felipe

German\LSV Homberg

Discus 2 a

13:23:19

15:36:13

02:12:54

110.1km/h

243.9km

582

4.

JS

Sorri Juha

Finland\Kuopio

Discus 2 b

13:17:58

15:24:40

02:06:42

108.8km/h

229.9km

571

5.

CFM1

Innocent Baptiste

France\Pont.Sur.Yonne

Discus 2 a

13:43:25

15:59:06

02:15:41

102.2km/h

231.0km

499

6.

HM

Scheffner Witold

Poland\Leszczyński

Lak 19 T

13:27:56

15:39:31

02:11:35

101.0km/h

221.4km

491

7.

T1

Bartczak Przemysław

Poland\Włocławski

Ls 8 a

13:23:46

15:29:53

02:06:07

100.5km/h

211.3km

484

8.

ECC

Czeladzki Adam

Poland\Warszawski

Discus 2 ct 15m

13:23:43

15:31:29

02:07:46

99.9km/h

212.7km

477

9.

LOT

Lewczuk Michał

Poland\Warszawski

Ls 8

13:28:16

15:42:12

02:13:56

99.4km/h

221.8km

472

10.

MP

Hołyś Miroslaw

Poland\Ziemi Lubuskiej

Ls 8 a

13:27:33

15:40:52

02:13:19

97.6km/h

216.9km

453

11.

SF

Vainikka Juha

Finland

Ls 8

13:18:04

15:36:38

02:18:34

97.0km/h

224.1km

447

12.

YA

Nicolae Cosmin

Romania

Discus 2 a

13:46:43

15:39:29

01:52:46

96.5km/h

192.9km

439

13.

V

Biedermann Joanna

Poland\Nadwiślański

Discus 2 a

13:21:09

15:42:47

02:21:38

96.2km/h

227.0km

436

14.

TK

Herbreder Marek

Poland\Szczeciński

Szd 55 Promyk

13:15:57

15:20:24

02:04:27

92.5km/h

191.9km

427

15.

HB

Liaugaudas Darius

Lithuania\Kaunas

Ls 8 a

13:27:38

16:07:12

02:39:34

94.5km/h

251.4km

421

16.

TG

Kajoch Jarosław

Poland\Leszczyński

SZD 55 Promyk

13:27:58

15:58:19

02:30:21

89.2km/h

223.4km

391

17.

FX

Novak Ivan

Czech\Usti Nad Orlici

Ls 8

13:17:11

16:11:39

02:54:28

90.8km/h

264.1km

382

18.

GM

Godlewski Marek

Poland\Warszawski

Ls 8

13:12:58

15:19:41

02:06:43

87.1km/h

184.0km

343

19.

DC

Czech Dariusz

Poland\Stalowowolski

Lak 19 15m

13:15:51

15:59:03

02:43:12

77.0km/h

209.5km

239

20.

YB

Pop Alex

Romania

Discus 2 a

13:21:04

16:02:11

02:41:07

75.1km/h

201.8km

232

YB - Opublikowano 24-07-2012 godz 16:00


Opis: C:\Users\p.kaczmarek\Desktop\Zawody 2012\cu-logo16.gifPowered by SeeYou